Bloki do markerów - sklep plastyczny - szał dla plastyków - Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny

Bloki do markerów

Bloki do markerów

Bloki do pisaków i markerów są podstawowym produktem dla projektantów na całym świecie. Dodatkowo bloki oferują wysokiej jakości papier nadający się do wszelkiego rodzaju kreatywnych zastosowań w domu jak i studiu.

Pokaż 1 do 30 (z wszystkich 35 produktów)
Blok Talens van Gogh earth red toned paper 30ark 120g czerwony
Blok z serii van Gogh od włoskiego producenta. Papier o czerownym kolorze idealny do różnych technik rysunkowych w tym ołówków, węgla, suchych pasteli, gwaszu, tuszu czy markerów akrylowych. Kontrastowe kolory takie jak jasny zielony, czy fioletowy doskonale się z nim integrują. Wartym uwagi faktem jest również niezwykła jakość papieru wytwarzanego w 15% z bawełny, oraz 20% z papieru pochodzącego z recyklingu.
Czas dostawy: 4 dni
od 39,15 zł
Blok Talens van Gogh city grey toned paper 30ark 120g szary
Blok z serii van Gogh od włoskiego producenta. Papier o lekkim, szarym kolorze idealny do różnych technik rysunkowych w tym ołówków, węgla, suchych pasteli, gwaszu, tuszu czy markerów akrylowych. Zarówno ciemne jak i jasne odcienie prezetują się na nim doskonale, stwarzając w ten sposób niemal nieskończone możliwości twórcze.
Czas dostawy: 4 dni
od 39,15 zł
Blok Hahnemuhle layout do markerów 75g 75ark
Layout to seria bloków stworzonych pod kątem prac z flamastrami, markerami i pisakami. 75 arkuszy półprzezroczystego, śnieżnobiałego papieru o idealnej gładkości, zaspokoi duże zapotrzebowanie na materiał wśród studentów i początkujących.
Czas dostawy: 4 dni
od 40,90 zł
Blok Canson marker do markerów 70g 70ark
Półprzeźroczysty papier, śnieżnobiały, idealnie gładki, przeznaczony do pisaków. Odporny na wodę, posiada barierę zabezpieczającą przed wchłanianiem atramentu, który pozostaje na powierzchni i nie wsiąka w papier.
Czas dostawy: 4 dni
od 31,40 zł
Blok SM-LT sketch pad markers do markerów 100g spirala
Bloki na spirali Sketch Pad for Markers posiadają papier o gramaturze 100g, zapewniający optymalne efekty pracy z użyciem pisaków i markerów. Papier perforowany, powlekany Bleedproof, lekko śliski, pozostawia maksymalną ilość tuszu na powierzchni kartki, dzięki czemu rysunki zachowują wysoką głębię i nasycenie kolorem.
Czas dostawy: 4 dni
od 21,65 zł
Blok Happy Color do markerów 100g 25ark
Blok do markerów, pisaków, tuszu i atramentu. Śnieżnobiały papier o wysokiej gładkości zapewnia pisakom łatwość ślizgu po powierzchni papieru i równomierne pokrycie kolorem.
Czas dostawy: 4 dni
od 9,30 zł
Blok Strathmore s.400 marker 190g 24ark
Blok Strathmore s.400 Marker posiada 24 arkusze gładkiego papieru o gramaturze 190 gram. Papier posiada dużą gramaturę i jest odporny na pióro, dzięki czemu można nakładać wiele warstw koloru na siebie. Idealny do pisaków wodnych, alkoholowych czy atramentu.
Czas dostawy: 4 dni
od 47,35 zł
Blok SM-LT art bristol pad 308g 10ark
Blok SMLT Professional Quality Bristol Paper Pad 308g 10 arkuszy ma wyjątkowo gładki, biały i gruby papier co sprawia, że doskonale nadaje się jako blok do markerów, cienkopisów, malowania tuszem pędzlem, rysowania piórkiem oraz łączenia tych technik.
Czas dostawy: 4 dni
od 53,55 zł
Blok SM-LT art start pad marker 70g 20 arkuszy
Papier do Markerów SMLT Start Pad Marker 70g do rysowania i kolorowania markerami alkoholowymi jak np. Copic, Promarker czy Kurecolor. Papier posiada neutralne pH, gładki, biały, 70g - cienki ale dzięki specjalnej powłoce bleedproof, tusz nie przebija na drugą stronę
Czas dostawy: 4 dni
od 14,10 zł
Blok SM-LT sketch pad markers do markerów 100g 50ark etui A4
Bloki Sketch Pad for Markers posiadają papier o gramaturze 100g i 50 arkuszach, zapewniający optymalne efekty pracy z użyciem pisaków i markerów. Papier perforowany, powlekany Bleedproof, lekko śliski, pozostawia maksymalną ilość tuszu na powierzchni kartki, dzięki czemu rysunki zachowują wysoką głębię i nasycenie kolorem.
Czas dostawy: 4 dni
66,60 zł
Blok Talens van gogh mixed media na spirali 300g 30 arkuszy
Blok na spirali z serii Van Gogh Mixed Media zawiera biały papier wyprodukowany w 100% z celulozy, idealny do stosowania łączonych technik artystycznych. Papier jest bezkwasowy, dzięki czemu wykonana praca pozostaje w dobrym stanie przez długi czas. Blok posiada 30 arkuszy o gramaturze 300 gram.
Czas dostawy: 4 dni
od 38,65 zł
Blok Canson the wall na spirali 220g 30 arkuszy
Rewolucyjny Canson® the Wall to idealny papier do grafiki i innych kreacji artystycznych! Pozwala na łatwe rysowanie wyraźnych i precyzyjnych kresek zarówno cienkim flamastrem jak i szerokim markerem.
Czas dostawy: 4 dni
od 65,25 zł
Blok Zieler bleedproof do markerów A4 70g 32ark
Blok do markerów w formacie A4 zawiera 32 arkusze specjalnego, bezkwasowego papieru o gramaturze 70g. 
Czas dostawy: 4 dni
25,85 zł
Blok SM-LT yupo do markerów 200g 10ark
Blok z syntetycznym, bezdrzewnym i wodoodpornym papierem o gramaturze 200g i 10 arkuszach. Śnieżnobiały gładki papier klejony z dwóch stron, wytrzymały na przedarcia.
Czas dostawy: 4 dni
od 53,55 zł
Blok Winsor&Newton bleedproof marker pad muszla 75g 50ark
Blok Winsor&Newton Bleedproof Marker posiada specjalnie spreparowany papier o gramaturze, zapewniający optymalne efekty pracy. Gładki, lekko śliski papier pozostawia maksymalną ilość tuszu na powierzchni kartki, dzięki czemu rysunki zachowują wysoką głębię i nasycenie kolorem.
Czas dostawy: 4 dni
od 36,05 zł
Blok Winsor&Newton bristol 250g 20ark
Blok Winsor&Newton Bristol posiada wyjątkowo gładki, biały i gruby papier co sprawia, że doskonale nadaje się jako blok do ołówków, kredek, markerów, cienkopisów, długopisów i tuszy.
Czas dostawy: 4 dni
od 34,34 zł
Blok Clairefontaine paint on lisse smooth 250g 25 arkuszy
Blok Paint ON Clairefontaine to doskonała propozycja dla rysowników i malarzy stosujących różne techniki. Zawiera 25 arkuszy gładkiego, bezkwasowego papieru w białym kolorze o gramaturze 250g.
Czas dostawy: 4 dni
od 18,60 zł
Fabriano blok do markerów Layout 75g 70 arkuszy
Blok Layout jest zalecany do wszystkich markerów (nawet na bazie alkoholu), zawiera bezkwasowy papier. Idealnie nadaje się do szkiców, rysunków technicznych, graficznych oraz kaligrafii.
Czas dostawy: 4 dni
od 36,50 zł
Fabriano blok white white 300g 20ark
Bloki Fabriano WHITE WHITE zawierają papier bezkwasowy wykonany z masy celulozowej ECF. Idealny do pasteli, kredek, markerów, rękodzieła papierowego, prezentacji portfolio.
Czas dostawy: 4 dni
od 20,60 zł
Blok Talens van Gogh forest green toned paper 30ark 120g zielony
Blok z serii van Gogh od włoskiego producenta. Papier o zielonym kolorze idealny do różnych technik rysunkowych w tym ołówków, węgla, suchych pasteli, gwaszu, tuszu czy markerów akrylowych. Kontrastowe kolory takie jak żółty czy fioletowy prezentują się na nim niezykle korzystnie i żywo.
Czas dostawy: 4 dni
od 39,15 zł
Blok Talens van Gogh ocean blue toned paper 30ark 120g niebieski
Blok z serii van Gogh od włoskiego producenta. Papier o zimnym niebieskim kolorze idealny do różnych technik rysunkowych w tym ołówków, węgla, suchych pasteli, gwaszu, tuszu czy markerów akrylowych. Kontrastowe kolory takie jak żółtym magenta czy pomarańczowy prezentują się na nim niezykle korzystnie i żywo.
Czas dostawy: 4 dni
od 39,15 zł
Blok Winsor&Newton marker heavy weight 160g 25ark
Blok rysunkowy dedykowany do pisaków i markerów. Specjalnie spreparowany papier o gramaturze 160 g/m², zapewnia optymalne efekty pracy z markerami na bazie alkoholu. Biel papieru fantastycznie eksponuje i uwydatnia barwy. Arkusze są odporne na uszkodzenia, które, potencjalnie, mogłyby powstać podczas intensywnego nakładania kolorów. Blok posiada twardą, tylną okładkę która może zastąpić podkładkę podcas pracy w plenerze. Dostępne bloki w formatach A4 i A3.
Czas dostawy: 4 dni
od 48,45 zł
Blok SM-LT art start pad marker 70g 20ark A5 spirala
Blok SM-LT Start Pad Marker do rysowania i kolorowania markerami alkoholowymi jak np. Copic, Promarker czy Kurecolor. Papier jest biały i gładki, posiada neutralne pH. Cienkie arkusze posiadają specjalną powłokę bleedproof, tusz nie przebija na drugą stronę. Z tyłu twarda tekturka dla lepszego komfortu użytkowania.
Czas dostawy: 4 dni
14,80 zł
Blok SM-LT professional czarny syntetyczny 155g 10ark
Unikalny blok syntatyczny z papierem w kolorze czarnym. Papier jest odporny na wodę i olej, nie przesiąka i nie ulega łatwo uszkodzeniom mechanicznym. Ze względu na swoje właściwości szczególnie dobrze sprawdzi się do zastosowania z takimi mediami jak markery i tusze alkoholowe. Papier, o gładkiej i matowej powierzchni, nie posiada w swoim składzie ani odrobiny drewna. Gramatura arkuszy 155g/m2
Czas dostawy: 4 dni
od 53,55 zł
Blok derwent black mixed media A4 300g 12ark czarny
Blok Derwent Black Mixed Media Paper o gramaturze 300g w formacie A4 zawiera 12 arkuszy grubego, średnioziarnistego, bezkwasowego papieru. Gładka powierzchnia oferuje artystom czarne głębokie tło, które maksymalnie uwydatnia metaliczne kolory, w tym ołówki, farby i tusze.
Czas dostawy: 2 dni
91,40 zł
Blok derwent mixed toned paper 120g 20ark
Blok Derwent Mixed Toned Paper A5 to bezkwasowy papier o gramaturze 120g, który zawiera 20 arkuszy o 4 różnych odcieniach szarości i brązu.
Każda kartka posiada dwie strony o różnej powierzchni: gładką oraz posiadającą fakturę dla większej kontroli pociągnięć.
Czas dostawy: 2 dni
od 41,20 zł
Blok Clairefontaine layout pad do markerów i cienkopisów 75g 70a
Artystom poszukującym profesjonalnego papieru do markerów w rozsądnej cenie polecamy blok bezkwasowy Clairefontaine LayOut Pad. Rekomendowany jest dla projektantów, grafików i artystów początkujących, jak i zaawansowanych: wyśmienicie sprawdzi się do wykonywania komiksów, projektów modowych, architektonicznych, ogrodowych, motoryzacyjnych, mangi oraz innych rysunków z użyciem pisaków oraz cienkopisów.
Czas dostawy: 4 dni
od 41,70 zł
Blok Clairefontaine paint on mix media 250g 50ark
Bloki Clairefontaine Paint On Mix Media są idealnym rozwiązaniem dla osób korzystających z wielu technik. W bloku znajduje się 5 rodzajów papierów serii Paint ON - Universal, Grain, Naturel, Gris oraz Noir.
Czas dostawy: 4 dni
od 21,40 zł
Blok Clairefontaine comic book 220g 32 arkusze
Comic Book to niepowtarzalny i unikatowy blok z dwustronnym papierem. Jest to doskonały papier do tworzenia np. komiksu lub do wszelkiego rodzaju projektowania.
Czas dostawy: 4 dni
od 41,30 zł
Blok Daler Rowney simply marker pad 70g 40ark
Przystosowany specjalnie do rysowania markerami (na bazie wody lub alkoholowymi) blok marki Daler Rowney polecany jest dla początkujących artystów, którzy są na etapie oswajania się z pisakami. Papier dedykowany jest również do szkiców wykonywanych ołówkiem.
Czas dostawy: 4 dni
od 26,30 zł
Pokaż 1 do 30 (z wszystkich 35 produktów)
Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Blok Saunders Waterford akwarelowy 31x23 300g 20ark
Bardzo dobry papier. Podobny do Arches, jednak lepiej opłaca
Producent
Waluty