Profesjonalne akwarele miodowe w półkostkach w przystępnej cenie. Pełna gama barw obejmuje 54 kolory (w tym biel), które można ze sobą mieszać, otrzymując nowe, unikatowe odcienie. Akwarele charakteryzują się klarownością, intensywnością oraz wysoką światłoodpornością. To produkt polskiego producenta Renesans, który do ich stworzenia użył najwyższej jakości pigmentów organicznych i nieorganicznych.
Kredki akwarelowe Caran d'ache Museum Aquarelle. Bardzo wysokie stężenie pigmentu gwarantuje intensywny kolor oraz wyjątkową odporność na światło. Ich doskonała jakość sprawia, że są dobre zarówno w pracach akwarelowych jak i artystycznych rysunkach.
Dostępne w gamie ponad 250 kolorów. Daniel Smith Extra Fine Watercolours są wykonywane ręcznie w Seattle w stanie Waszyngton. Ta najlepszej jakości linia farb akwarelowych obejmuje kolory historyczne, ziemne, luminescencyjne, metaliczne oraz odważne, nowoczesne, np. quinaqridonowe.
Farby akwarelowe w kostkach o pojemności 2,5ml każda. Wykonane z naturalnych i syntetycznych pigmentów na bazie czystej gumy arabskiej. Doskonała jakość zastosowanych pigmentów, gwarantuje czystość i transparentność kolorów.
Wysokiej jakości farby akwarelowe MaimeriBlu w półkostce (1.5ml) włoskiej firmy Maimeri. Oferują piękne i czyste kolory, dzięki zastosowaniu tylko jednego pigmentu w każdym kolorze. Posiadają najwyższą odporność na światło.
Akwarele extra-fine wykazują niezwykłą odporność na działanie światła i czasu, gwarantując artyście zawsze ten sam, niezrównany poziom głębi i nasycenia koloru. Farba w pół kostkach, dostępna w 98 kolorach.