Grafity i tusze - Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny

Grafity i tusze

Grafity i tusze

Grafity i tusze, rozpuszczane wodą.

Pokaż 1 do 6 (z wszystkich 6 produktów)
  • Strony:
  • 1
Renesans graphite water płynny grafit w tubie 60ml
Płynny grafit w tubie o pojemności 60ml marki Renesans. Wodorozcieńczalny produkt, który bezpośrednio po wyciśnięciu z tuby przypomina konsystencją farbę akwarelową. Może być nakładany szpachelką lub malowany pędzlem jak farba akwarelowa. Może być łączony z tuszami, akwarelami i innymi formami grafitu.
Czas dostawy: 4 dni
9,55 zł
Derwent Line&Wash zestaw 12 farb z cienkopisami
Kompaktowy zestaw Line&Wash zawiera kasetkę z dwunastoma farbami (grafit w kostce oraz tusz w kostce), pędzelek na wodę, gąbeczkę do czyszczenia pędzelka, oraz 2 cienkopisy z permanentnym tuszem (grubości 0,3 oraz 0,8mm).
Czas dostawy: 4 dni
99,10 zł
Kuretake fluid graphite 60g
Fluid Graphite to zupełnie nowa formuła płynnego grafitu, łącząca grafit z syntetycznymi żywicami. Dzięki bardzo dużej gęstości i kleistości tuszu możemy go mocno rozwadniać, co daje nam szerokie spektrum efektów - od pasty tworzącej tekstury i efekty trójwymiarowe (w oryginalnej formule prosto z opakowania), aż do przejrzystych granulujących cieniowań (po mocnym rozwodnieniu).
Czas dostawy: 4 dni
60,80 zł
Schmincke kohle węgiel w płynie 35 ml
Węgiel w płynie w tubie 35 ml - czysty, bezpyłowy sposób malowania węglem. Naturalny węgiel w postaci farby akwarelowej. Do stworzenia 3 kolorów użyto  pigmentów pochodzenia naturalnego (PBK 8, czerń pestkowa) powstałych w wyniku zwęglenia nasion owoców z obszaru UE.
Czas dostawy: 2 dni
99,00 zł
Nitram extra fine powdered charcoal węgiel w proszku 175g
Nitram Extra Fine Powdered Charcoal 175g najwyższej jakości naturalny węgiel drzewny w proszku został zamknięty w wytrzymałej, zakręcanej aluminiowej puszcze.
Czas dostawy: 4 dni
127,70 zł
Nitram liquid charcoal płynny węgiel 50ml
Nitram Liquid Charcoal to płynny węgiel w czystej postaci. Jest wodo rozpuszczalny, analogicznie jak przy pracy farbami akwarelowymi możemy stopniować jego intensywność od lekkich szarości po głębokie czernie.
Czas dostawy: 4 dni
165,90 zł
Pokaż 1 do 6 (z wszystkich 6 produktów)
  • Strony:
  • 1
Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Winsor&Newton farby olejne Artists Oil Colour 37 ml
Każdy , kto choć raz spróbuje malować tymi farbami nigdy z n
Producent
Waluty