Kredki Van Gogh - rysowanie krok po kroku. SZAŁ DLA PLASTYKÓW - Profesjonalny Sklep Plastyczny - Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny

Kredki Van Gogh - rysowanie krok po kroku.

Sypialnia

 
 
 
 
 
 

Kredki Van Gogh – rysowanie krok po kroku.


Van Gogh – synonim pełnej gamy materiałów malarskich dla każdego kto maluje, rysuje, lub dopiero myśli o zaczęciu malowania. Produkty z serii Van Gogh oferują bogatą gamę materiałów, od ołówków i kredek, poprzez różnego rodzaju farby ( akrylowe, olejne, akwarelowe ), pastele olejne aż do pędzli malarskich. Cokolwiek nie wybierzecie jakość będzie doskonała.

Dzięki instruktażowi Van Gogh wkrótce będziesz mógł powiesić swój własny obraz na ścianie. Wzór jest już naniesiony na papier, więc wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z instrukcjami, a zobaczysz jak Twój obraz w pięciu stadiach zostanie powołany do życia.
 Zadziwi Cię Twój własny talent.

Zalety kredek artystycznych Van Gogh – Najwyższej jakości kredki artystyczne Van Gogh . zawierają maksimum najlepszej jakości pigmentów, zawartych w doskonałej jakości, łatwych do temperowania kalifornijskich oprawach z drzewa cedrowego.

Najważniejsze zalety kredek:

 • Dobre i bardzo dobre pokrycie kolorem
 • Głębokie i intensywne kolory
 • Wyjątkowe uwalniane kolorów dla optymalnych i natychmiastowych rezultatów
 • Doskonałe wykończenie

Opakowanie:
Kredki artystyczne Van Gogh są pakowane w nowoczesne , plastikowe kasetki. Kasetka łatwo się otwiera i zawiera pojemnik na kredki, który można postawić w pionie na biurku, dzięki czemu masz więcej miejsca do pracy i ułatwioną możliwość sięgnięcia po wybrana kredkę. Możesz zacząć z podstawowym zestawem 15 kredek. Zestaw można skompletować pojedynczo z 60 dostępnych kolorów.

Rady:

 • Zawsze używaj wysokiej jakości , wytrzymałego papieru do rysowania z nieznacznie szorstką strukturą. Cienki, gładki papier nie wchłania  wystarczająco koloru kredki, jeśli poszczególne warstwy są położone jedna na drugą. Grubość papieru jest oznaczana przez ilość gramów na metr2. Staraj się używać papieru z minimalną ilością 225 gram na metr2.
 • Zwyczajne ołówki grafitowe często zostawiają czarne linie, kiedy nałożymy na nie kredkę artystyczną ,dlatego szkice najlepiej robić od razu kredka.
 • Bądź bardzo uważny przygotowując rysunek. Kredka od razu uwalnia dużą ilość koloru, więc nie trzeba jej mocno przyciskać do papieru. Jeśli będziesz zbyt mocno naciskać powstaną rowki w papierze, które będą widoczne po zakończeniu rysunku.
 • Lekkie operowanie kredką powoduje powstanie delikatnych, subtelnych barw. Mocniejszy nacisk na kredkę spowoduje powstanie mocnych  i intensywnych kolorów. Żywo pokolorowane fragmenty powstają poprzez nałożenie jednego koloru na drugi. Aby wypełnić czerwone obszary używaj na przykład kombinacji różnych czerwieni, sienny i koloru pomarańczowego. To sprawi, że rysunek będzie wyglądał bardziej jak obraz.
 • Nie staraj się pracować zbyt ostrożnie. Nieco spontaniczności doda ekspresje twojemu rysunkowi.
 • Używaj gumki do mazania do usuwania koloru. Nie przyciskaj gumki zbyt mocno do papieru, ponieważ spowoduje to wniknięcie koloru głębiej w papier.
 • Gumka do mazania może również zostać użyta do uzyskani stopniowych przejść między kolorami.
 • Jeśli pracujesz z grubymi warstwami koloru, na przykład nakładając kilka warstw na siebie, może pojawić się białe zamglenie koloru. To zjawisko spowodowane jest uwalnianiem się wosków z kredek. Bardzo cienka warstwa fiksatywy rozwiąże ten problem i wyłoni z powrotem pełnie koloru.

Życzymy Ci ogromu przyjemności z rysowania kredkami Van Gogh.

      Zanim zaczniesz zapoznaj się z poszczególnymi etapami pracy:

Krok 1.
Oryginalny format modelu to 40x31cm, ale jeśli wolisz możesz wykorzystać trochę większy, lub mniejszy papier. Przenieś wzór na papier  w następujący sposób:
Wybierz format Twojego rysunku. Podziel szerokość i długość kartki na 8 równych segmentów. Zaznacz je lekko liniami od góry do dołu kartki i z boku na bok, używając ołówka HB lub B. Pozostaw wąski pasek na dole. Przenieś wzór na papier, używając cienkiej warstwy koloru turkusowo niebieskiego. Posługuj się kratą. Następnie zmaż linie kraty za pomocą gumki do mazania i pogrub szkic rysunku.

Krok 2.
Nałóż kolory lekkimi kreskami ( linie - jedna wzdłuż drugiej ) w różnych kierunkach. Patrz dokładnie na wzór i nie naciskaj w każdym miejscu na kredkę z taka samą siłą nacisku.
Użyj koloru turkusowo-niebieskiego (522 ) do drzwi, tylnej ściany, lustra, ręczników, naczyń i pucharu na stole. Do wypełnienia kolorem okna, obrazów, stołu, krzeseł , ręcznika, łóżka z zagłówkami i podłogi użyj koloru żółtego ( 283). Następnie kolor żółty pokryj ciemna żółcią ( 285 ). Nie używaj takiej samej ilości kredki w każdym miejscu na rysunku. Dodaj czerwonego koloru ( 370) do koloru żółtego na stole , pomaluj narzutę i obrazki na ścianach ponad łóżkiem ( włączając krawędzie ), krzesło, fragmenty ręcznika i częściowo ponad kolorem żółtym na łóżku.
Wzmocnij tym samym kolorem linie na podłodze w niektórych miejscach.
Kolorem czerwono-fioletowym (577 ) zaznacz framugę drzwi po lewej stronie , szklankę i naczynie na stole. Używając koloru oliwkowa zieleń ( 620 ) zaznacz framugę okna, krawędzie lustra , obraz nad łóżkiem , podłogę po lewej  ( nałóż odrobinę więcej koloru ). Nałóż kolor zielony na odbicia lustrzane na oknie ( 618 ). Dodatkowo użyj tego koloru do lewego, górnego rogu lustra wiszącego na ścianie.

Krok 3.
Używając koloru czerwonego (370) dodaj więcej barwy do koloru na łóżku, krzesła obok łóżka. Upewnij się, ze barwa żółta z poprzedniego etapu nie została całkowicie pokryta nowym kolorem. To właśnie kombinacja różnych kolorów sprawia ,ze rysunek nabiera życia. Użyj niewielkiej ilości czerwieni do poszewki, poduszek i ręcznika.

Krok 4.
Nałóż czerwień na podłogę, żeby wzmocnić jej barwę oraz na nogi krzesła, wieszak na kapelusze i najwyżej położone obrazy.
Pogłęb głębię koloru drzwi i ścian ultramaryną, ściana po prawej zostaje bardzo jasna. Nałóż kolor czerwono-fioletowy ( 577 ) w niektórych miejscach dla uzyskania różowego poblasku na drzwiach. Kolorem niebiesko-turkusowym pomaluj ubrania na wieszaku, szklane rzeczy i naczynia na stole. Nałóż grubsza warstwę tego koloru na ściany i drzwi, tam gdzie jest to konieczne. Użyj koloru niebiesko fioletowego (568) , aby wzmocnić cienie i kontury drzwi, krzesła, łóżko, żółty obraz, kąty ścian i szklane naczynia na stole.

Krok 5.
Kolorem ultramaryna ( 504) zaznacz dolna część drzwi i rozetrzyj kolor w górę. Użyj koloru szkarłatnego do wzmocnienia czerwonego fragmentu podłogi, łóżka, stołu, narzuty i obrazka zawieszonego ponad wieszakiem na ubrania.
Zaznacz zielonkawą poświatę  na siedzeniu krzesła po lewej i na ręczniku, używając koloru ciemno zielonego ( 659 ). Ta sama barwę użyj do wzmocnienia  koloru ramy okna , przestrzeni w podłodze i przyciemnienia fug w podłodze, w miejscu gdzie nałożona jest czerwona kredka. Kolorem niebiesko-fioletowym zaznacz mocniej kontury stołu, łóżka, paneli na drzwiach po prawej i krzesła na froncie.

Krok 6.
Bardzo cienka warstwę koloru ciemno żółtego ( 285 ) nałóż ponad jasna ścianą po prawej.    Użyj koloru żółtego żeby wzmocnić barwę na oknach, poduszkach, prześcieradłach i siedzeniu krzesła. Podobnie jak w kroku 5 nałóż kolor czerwony na podłogę , łóżko, stół, narzutę, rozcierając kredkę w celu uzyskania  bardziej rozmazanego efektu. Na koniec porównaj swoja prace ze wzorem i nanieś poprawki, jeśli jest taka konieczność.


Brak zdjęć w galerii

Recenzja klienta:

Napisz pierwszą opinię!


Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Producent
Waluty