Linijki, ekierki, cyrkle - Sklep plastyczny - szał dla plastyków - Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny

Nożyczki i przyrządy geometryczne

Nożyczki i przyrządy geometryczneNożyczki, nożyki oraz przyrządy geometryczne przydatne na lekcjach matematyki i w twórczości własnej małycha Artystów.
Pokaż 1 do 10 (z wszystkich 10 produktów)
  • Strony:
  • 1
Milan linijka plastikowa 15cm
Linijka plastikowa o długości 15 cm.
Czas dostawy: 2 dni
2,35 zł
Leniar cyrkiel szkolny metalowy
Cyrkiel szkolny wykonany z metalu. Jedno z ramion zbudowane z ołówka autmatycznego z wymiennymi rysikami 0,5 mm. Można wykonać okręgi o maksymalnej średnicy 30 cm.
Czas dostawy: 2 dni
5,90 zł
Leniar mały zestaw szkolny 4 elementy
Funkcjonalny, solidny, a przy tym niezwykle tani zestaw szkolnych przyborów, które są niezbędnym elementem wyposażenia ucznia. Komplet zawiera 2 trójkąty (kąty 45° i 60°, krawędź z linijką 16 cm), kątomierz (D=9,5 cm, 180°) oraz linijkę o długości 20cm.
Czas dostawy: 2 dni
8,80 zł
Nożyczki konturowe
Te nożyczki o nietypowej krawędzi stalowego ostrza sprawdzą się doskonale w scrapbookingu, decoupage'u, własnoręcznym wykonywaniu wszelkich ozdób, wycinanek, modeli, kartek okolicznościowych, prezentów, bilecików, laurek, zaproszeń.
Czas dostawy: 2 dni
9,00 zł
Szablon do rysowania NOMA duży
Gotowy szablon do rysowania figur geometrycznych w różnych rozmiarach (trójkątów, elips, rombów, kwadratów, okręgów itd.). Szablon został wykonany z transparentnego materiału w kolorze pomarańczowym.
Czas dostawy: 2 dni
10,85 zł
Leniar zestaw szkolny kreślarski 4 elementy
Szkolny zestaw kreślarki idealny dla uczniów i studentów, przyda się także artystom. Zawiera 4 elementy: 2 ekierki, kątomierz oraz linijkę. Wszystkie zostały wykonane z solidnego plastiku, niepodatnego na uszkodzenia. Tworzywo jest przezroczyste, co ułatwi pracę: wszystko, co znajduje się pod przyborem, będzie widoczne (np. kratka, linie, wzory). Podziałka milimetrowa każdego przyboru cechuje się precyzją. Zestaw zapakowany jest w indywidualne opakowanie.
Czas dostawy: 2 dni
12,10 zł
Leniar cyrkiel techniczny 145mm 61509
Cechujący się stabilnością i precyzją cyrkiel firmy Leniar to akcesorium polecane wszystkim studentom i uczniom, a także osobom stawiającym na dobrą jakość wykonania artykułów biurowych idącą w parze z rozsądną ceną.
Czas dostawy: 2 dni
18,40 zł
Rotring cyrkiel compact uniwersalny szkolny
Szybka i lekka regulacja promienia. Komfortowe wgłębienia ułatwiają chwytanie. Okręgi do O 320 mm. Wymienna końcówka O 3,5 mm. Długość 130 mm, w opakowaniu znajduje się cyrkiel i pojemnik z grafitami.
Czas dostawy: 2 dni
24,50 zł
Milan nożyczki do wycinania wzorów z 8 ostrzami na wymianę
Nożyczki na blistrze do wycinania wzorów zKomplet ozdobnych nożyczek z 8-mioma ostrzami na wymianę marki Milan. Niniejsze nożyczki posiadają stalowe, wytrzymałe, ostre ostrza o zróżnicowanych brzegach, które wycinają wzory: zygzaki, fale etc. 8 wymiennymi ostrzami, firmy Milan. 
Czas dostawy: 2 dni
50,00 zł
Olfa nóż bezpieczny ESK-1
Wyjątkowy nóż znany również pod nazwą KITTER zaprojektowny głównie z myślą o najmłodszych użytkownikach. W celu zminimalizowania ekspozycji krawędzi tnącej,  podzielone na segmenty ostrze  nożyka zostało w znacznej części pokryte warstwą tworzywa sztucznego. Odłamywanie segmentów jest bezpieczne i łatwe- wystarczy wsunąć je do szczeliny w odłamywaczu i ułamać.  Również wymiana ostrza nie stwarza obawy skaleczenia.Kształt nożyka, w którym dominują zaokrąglone krawędzie jest łatwy do uchwycenia dziecięcymi dłońmi. Wraz z dedykowaną podstawką/odłamywaczem o obłym kształcie przypominającym komputerową myszkę KITTER będzie dla dzieci miłym artykułem papierniczym.
Czas dostawy: 2 dni
71,45 zł
Pokaż 1 do 10 (z wszystkich 10 produktów)
  • Strony:
  • 1
Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Talens van gogh zestaw pasteli olejnych 60 kolorów
Cudne pastele, kremowe o fantastycznej pigmentacji. Wielki p
Producent
Waluty