Pastele suche Rembrandt SZAŁ DLA PLASTYKÓW - Profesjonalny Sklep Plastyczny - Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny

Pastele suche Rembrandt

Pastele suche Rembrandt mierzą w bardzo wysokie standardy jakości oczekiwane zarówno przez artystów jak i amatorów. Pastele wykonane są z najczystszych pigmentów zmieszanych z najlepszej jakości glinki kaolinowej. Przez wiele lat miękkie pastele Rembrandt były najpopularniejszymi pastelami wśród artystów na całym świecie miedzy innymi z uwagi na kilka unikalnych cech, jak na przykład znakomity poziom miękkości. Są one miękkie do tego stopnia, że natychmiast uwalniają duże ilości barwy, a jednocześnie nie wycierają się szybko. Bardzo intensywna barwa i czystość gwarantują, że każda praca ma wspaniały wygląd. Przy produkcji pasteli nie stosuje się metali ciężkich, jak kadm, ołów czy kobalt. Tak poważna i znacząca marka pasteli jak Rembrandt wyróżnia się wyjątkowym bogactwem 203 kolorów. Jakiegokolwiek koloru czy odcienia potrzebujesz możesz być pewny, że go tam znajdziesz.

W asortymencie pasteli Rembrandt znajduje się 44 czyste kolory (pełne barwy), 41 pośrednie cienie idące w kierunku czerni oraz 118 pośrednich cieni idących w kierunku bieli.
Zastosowany system oznaczenia kolorów jest bardzo prosty w użyciu i łatwo jest zorientować się czy dany kolor jest czysty czy mieszany.
Każdy kolor ma swój własny numer, na przykład żółć ochra ma numer 227. W przypadku czystych kolorów po tym numerze następuje cyfra 5 . Przykładowo więc żółć ochra będzie oznaczona na etykiecie jako 227,5. Ciemniejsza gradacja (mieszane kolory z czernią) oznaczona jest kodem 227,3. Jaśniejsza gradacja (mieszane kolory z bielą) oznaczone są wyższymi numerami. W takiej sytuacji 227,7; 227,8; 227,9; oraz 227,10. Niektóre kolory mają również gradację , 12.

Brak zdjęć w galerii

Recenzja klienta:

Napisz pierwszą opinię!


Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Producent
Waluty