Pozostałe artykuły dla dzieci - Sklep plastyczny - szał dla plastyków - Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny

Pozostałe artykuły

Pozostałe artykuły

Inne artykuły oraz akcesoria plastyczne, dzięki którym dziecko spełni swoje artystyczne, twórcze potrzeby oraz rozwinie drzemiący w nim talent.

Pokaż 1 do 10 (z wszystkich 10 produktów)
  • Strony:
  • 1
Bluma creative torebeczka z filcu gwiazdki
Kreatywny zestaw, pozwalający stworzyć najmłodszym własną, ozdobną torebeczkę. W opakowaniu znajduje się gotowa, filcowa forma torebki, a także wszystkie elementy niezbędne do jej złożenia. Do kompletu dołączono kolorowe, filcowe gwiazdki które pięknie ozdobią torebeczkę. Zestaw bezpieczny dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Czas dostawy: 4 dni
9,35 zł
Bluma creative torebeczka z filcu motylki
Kreatywny zestaw, pozwalający stworzyć najmłodszym własną, ozdobną torebeczkę. W opakowaniu znajduje się gotowa, filcowa forma torebki, a także wszystkie elementy niezbędne do jej złożenia. Do kompletu dołączono kolorowe, filcowe motylki które pięknie ozdobią torebeczkę. Zestaw bezpieczny dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Czas dostawy: 4 dni
9,35 zł
Jovi zestaw 5 plastikowych szpatułek do modelowania
Zestaw 5 plastikowych szpatułek do modelowania o różnych kształtach.
Czas dostawy: 4 dni
9,80 zł
Happy Color bibuła marszczona 10 kolorów 50x200 cm
Bibuła marszczona ma wiele możliwości zastosowania. Idealnie sprawdzi się w pracach plastycznych wykonywanych przez dzieci jak i dorosłych. Jest popularna także jako ozdoba do pakowania prezentów, oklejania przedmiotów oraz wykonywania witraży.
Czas dostawy: 4 dni
17,20 zł
Clairefontaine pompony z bibułki zestaw 3szt
Kreatywny zestaw pozwalający na wykonanie własnych, eleganckich dekoracji. Te kolorowe, przypominające kwiaty, bibułkowe pompony doskonale sprawdzą się m.in. jako dodatki dekoracyjne podczas przyjęć, czy dziecięcych balów. Pompony do samodzielnego wykonania dostępne w radosnych, jasnych kolorach. Każdy zestaw zawiera bibułki do wykonania 3 pmponów- 2 o średnicy 40cm i 1 o średnicy 30cm. 
Czas dostawy: 4 dni
21,80 zł
Łatwe rysowanie ludzie Mark Bergin
Nauka rysowania ludzi od podstaw. W książce czytelnik odnajdzie niezbędną wiedzę i prakatyczne wskazówki, przydatne podczas tworzenia pierwszych rysunków postaci.
Rysowanie ludzi to jedno z większych wyzwań dla młodego adepta, dlatego autor wprowadza poszczególne zagadnienia w sposób prosty i przystępny. Szczególna uwaga została poświęcona ludzkiej głowie, twarzy i mimice. Poruszone również zostały zagadnienia związane m.in. z rysowaniem dłoni, stóp cxy postaci w ruchu.
Doskonała propozycja dla wszystkich chcących opanować podstawy rysunku w trójwymiarze w prosty i przyjemny sposób. Szczególnie polecna dla młodszych adeptów rysuku.
 
Czas dostawy: 4 dni
24,99 zł
Sztuka rysowania dla dzieci
Doskonały poradnik dla młodych adeptów sztuki rysunku. Dzięki praktycznej wiedzy przekazanej w przystępny sposób, ksiażka pozwoli obudzić artystę w każdym dziecku. 
Dział pierwszy, będący wprowadzeniem w śwat rysunku, zapozna młodego czytelnika m.in. z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi kształtów i ich wykorzystaniem w bardziej skomplikowanych rysunkach.
Dalsze dwa rozdziały zostały podzielone tematycznie- rysowanie zwierząt i rysowanie ludzi. Dziecko odnajdzie tutaj jasne, konkretne przykłady prac omówione krok po kroku. Dzięki opanowaniu podstaw i zrealizowaniu proponowanych przez autora ćwiczeń, młody artysta będzie gotowy do sportretowania własnego, ulubionego zwierzaka, bądź najlepszego przyjaciela.
Czas dostawy: 4 dni
49,00 zł
Clairefontaine krepina florist 25x100cm 10 sztuk
Clairefontaine krepina florist jest idealna do robienia papierowych kwiatów. Wysoka elastyczność i duża gramatura (odpowiednik 160g) sprawiają, że jest doskonale plastyczna.
Czas dostawy: 4 dni
57,75 zł
Fartuch do malowania dla dzieci
Fartuch do malowania dla dzieci od 3 lat, etykieta na imię dziecka. Nadaje się do prania
Czas dostawy: 4 dni
72,15 zł
Essdee for kids zestaw do linorytu dla dzieci
Komplet akcesoriów i narzędzi do nauki techniki linorytniczej dla dzieci. Idealny do rozpoczęcia przygody z tą dziedziną sztuki.
Czas dostawy: 4 dni
73,40 zł
Pokaż 1 do 10 (z wszystkich 10 produktów)
  • Strony:
  • 1
Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Podobrazia bawełniane AK-ART
Niezła jakość w przystępnej cenie, płótno średnio gładkie, d
Producent
Waluty