Album do zdobienia występujący w kolorze kraft, białym i czarnym to fantastyczna baza do projektów scrapbookingowych. Album jest montowany na sprężynie i wiązany tasiemką w dopasowanym kolorze. Spersonalizowany album na zdjęcia pozwoli Ci zachować wyjątkowe chwile.
Tablice malarskie wykonane są z płyty MDF i pokryte płótnem malarskim uniwersalnie gruntowanym, co pozwala na użycie ich do praktycznie wszystkich technik malarskich.
Podobrazie bawełniane studenckie, uniwersalnie gruntowane pod olej, akryl, temperę. Wykonane w całości z polskich surowców. Płótno bawełniane 100%, 250gr/m2 o naturalnej strukturze, trzykrotnie impregnowane ręcznie.
Idealny komplet dla początkujących i doświadczonych artystów. Zawiera tradycyjne przybory do wykonywania różnego rodzaju rysunków i szkiców, także w plenerze.
Szkicownik Sketchbook angielskiej firmy Daler-Rowney na spirali. Szkicownik posiada czarną, matową, twardą okładkę. Występuje w czterech formatach: A6, A5, A4 oraz A3.
Ten kompleksowy zestaw zawiera szeroki wybór narzędzi i materiałów do linorytu. Ponieważ komplet obejmuje niezbędne i podstawowe akcesoria, nadaje się na prezent, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.