Sztalugi malarskie

Sztalugi malarskie dla wymagających artystów firmy Talens Polska, Winsor&Newton, Daler Rowney, Galfrez spełnią oczekiwania najbardziej wymagających artystów.

 

Sztalugi malarskie oferowane przez sklep plastyczny Szał dla Plastyków to najwyższa jakość za przystępną cenę. Sztalugi wykonane są z impregnowanego drewna bukowego, oraz naturalnego drewna sosnowego. Sztalugi sosnowe oraz sztalugi bukowe firmy Talens już dwukrotnie otrzymały prestiżowe wyróżnienie godłem Teraz Polska. Sztalugi Winsor&Newton to produkty wysokiej jakości, wśród których są nadające się do szkicowania w terenie, lekkie sztalugi składane, jak i stabilne duże sztalugi studyjne. Nasza oferta sztalug wychodzi naprzeciw wszystkim wymaganiom artystów.
 

Ekspertyza sztalugi firmy Talens Profesora Nowosielskiego

„Sztalugi wykonane z litego drewna bukowego, uprzednio do tego przygotowanego. Drewno na wszystkie elementy składowe sztalugi było odpowiednio sezonowane i odpowiednio przycięte z twardzieli, która jest trwałą i mocną częścią drewna (w twardzieli komórki zdrewniałe i martwe rozrastają się). Sposób przycięcia jest promieniowy (równolegle do osi pnia), z komórkami o jednakowej budowie i takim samym przyroście po obu stronach, co gwarantuje doskonały materiał do produkcji. Wszystkie modele sztalug są dodatkowo impregnowane – nasycone olejem. Sztaluga ma odpowiednie uchwyty mocujące i regulujące w prawidłowo wykonanych prowadnicach, nie sprawiające żadnych problemów w przygotowaniu sztalugi do pracy. Ponadto są stabilne, funkcjonalne, estetyczne i rokują nadzieję na dużą trwałość. Dzięki takim cechom na sztalugach tych można malować nie tylko na podobraziach płóciennych, ale również drewnianych co jest ogromną zaletą tych produktów, docenianą przez profesjonalnych artystów malarzy, technologów, konserwatorów i amatorów. Biorąc pod uwagę wszystkie cechy i parametry przedmiotowych sztalug, oceniam je jako produkt wykonany szczególnie rzetelnie i profesjonalnie”

Kierownik Katedry

Technologii Malarstwa Sztalugowego

prof. Jerzy Nowosielski

ASP Warszawa

Więcej podkategorii:

Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Maimeri idea vetro farby do szkła 60ml
Bardzo dobre farby, wydajne. Jak na moje pierwsze próby z ma
Producent
Waluty