Conte a Paris sketching box zestaw rysunkowy 21 elementów

Numer katalogowy.: 2185

Producent: Conté à Paris

Idealny komplet dla początkujących i doświadczonych artystów. Zawiera tradycyjne przybory do wykonywania różnego rodzaju rysunków i szkiców, także w plenerze. W eleganckim, metalowym opakowaniu znajduje się:
- 12 suchych pasteli kwadratowych w kolorach brązu, rudości, bieli i czerni (ich ostre brzegi pozwolą na precyzyjne wykonanie detali, zaś płaskie boki świetnie nadadzą się do szybkiego wykonania tła i zarysowania dużych obszarów);
- 6 ołówków (sangwina, sepia, biały i czarny węgiel oraz tradycyjny ołówek HB);
- 2 tortiliony (inaczej wiszery - rozmażą węgiel, ołówek i pastele, pozwolą uzyskać delikatnie cieniowanie i przejścia pomiędzy kolorami)
- 1 gumka chlebowa (przypomina plastelinę - można ją dowolnie formować, dzięki czemu możliwe staje się wymazanie nawet najdrobniejszych obszarów. Jest doskonała do wykonywania refleksów).
Wszystkie przybory z zestawu sprawdzą się na barwionym (w tym czarnym) papierze - jest to zasługa silnego napigmentowania pasteli i ołówków. Ze względu na wytrzymałe opakowanie, które pomaga utrzymać porządek wśród przyborów i chroni je przed złamaniem, zestaw można zabrać ze sobą w podróż. Produkty Conte a Paris to pewna jakość, bowiem ta francuska firma specjalizuje się w tworzeniu materiałów do rysunku.

Price:

106,25 zł

bez Koszty wysyłki

Conte a Paris sketching box zestaw rysunkowy 21 elementów