Royal Talens SZAŁ DLA PLASTYKÓW - Profesjonalny Sklep Plastyczny - Szał dla Plastyków - Prawdziwy Sklep Plastyczny

Royal Talens

Royal Talens
Royal Talens, holenderska firma o wieloletniej tradycji i renomie, posiada bogatą ofertę wysokiej jakości artykułów plastycznych. Wśród nich sztalugi, podobrazia, farby olejne, farby akrylowe, media i werniksy, farby do tkanin, narzędzia malarskie, materiały graficzne oraz szkolne. Talens dostarcza artykuły plastyczne pod znanymi na całym świecie markami takimi jak: Rembrandt, Van Gogh, Amsterdam, ArtCreation czy Decorfin.

Produkty Rembrandt posiadają wyjątkowe cechy, jak: precyzja, światłotrwałość i wytrzymałość. Farby Rembrandt znane są również z bardzo bogatej gamy i opcji tworzenia kolorów, dając w ten sposób praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu swojej własnej palety kolorów. Seria produktów spod znaku Rembrandt obejmuje również szeroki wybór ekskluzywnych pędzli i  substratów.

Pod nazwą Van Gogh kryje się kompletna oferta produktów (farb olejnych, akrylowych wodnych, pasteli, kredek czy pędzli) stworzonych z myślą o początkujących artystach jak też zaawansowanych malarzach. Produkty z serii Van Gogh  wyróżniają się wysoką jakością za atrakcyjną cenę oraz są niezwykle łatwe w zastosowaniu.

Pod nazwą Amsterdam Talens dostarcza farby olejne oraz akrylowe. Farby Amsterdam idealnie nadają się do stosowania na praktycznie wszystkich podłożach, pod warunkiem, że podłoża są wolne od tłuszczu i prawidłowo przygotowane. Ich dodatkowymi zaletami są: wytrzymałość i dobre przyleganie.

Szeroka gama produktów Decorfin to farby do tkanin, szkła, porcelany, media, werniksy i pędzle czyli wszystko do hobby i dekoracji.

Brak zdjęć w galerii

Recenzja klienta:

Napisz pierwszą opinię!


Kup teraz

Proszę wprowadz numer artykułu dla naszej kategorii.

Witamy ponownie!
Producent
Waluty